159,60 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji mrożonek w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 03:51

Aktualna oferta pracy w Norwegii na produkcji w fabryce mrożonek rybnych z Oslo. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego dostępne od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji mrożonek

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 159,60 NOK brutto/h

Liczba wolnych miejsc: 4

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na produkcji w fabryce mrożonek rybnych – np popularnych paluszków rybnych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przynoszenie półproduktów oraz wykonywanie masy rybnej według ustalonej receptury.
  • Obowiązkiem będzie również kontrola jakości produktów, prace na linii produkcyjnej i pakowanie.

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem w chłodni lub na produkcji spożywczej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – brak problemów z formułowaniem zdaniem i rozumieniem komunikatów
  • wytrzymałość, sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • znajomość i skrupulatne przestrzeganie zasad BHP
  • atutem będzie książeczka z sanepidu z aktualnymi badaniami

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z agencją pracy
  • zapewniony uniform służbowy
  • 3 miesięczną umowę
  • możliwość zakwaterowania płatnego w okolicach od 3000 do 5000 NOK miesięcznie – cena waha się od standardu zamieszkania
  • pomoc przy formalnościach