do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Drammen na produkcji spożywczej

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Opublikowany: 2 czerwca 2015 03:44

Dam tymczasową pracę w Norwegii dla Polaków na produkcji spożywczej. Zatrudnienie w Drammen bez znajomości języka i doświadczenia od zaraz na okres wakacyjno-urlopowy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Ogłoszenie dotyczy pracy w zakładzie na produkcji spożywczej w charakterze skoczka.
  • Osoba zatrudniona będzie przydzielana do prac mających na celu wsparcie prac produkcyjnych polegających między innymi na obsłudze maszyn, kontroli jakości i pakowania produktów.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • samodzielność
  • obowiązkowość
  • efektywność
  • optymizm, wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość zatrudnienia w Norwegii bez znajomości języka norweskiego
  • szkolenia wprowadzające do pracy
  • bardzo dobre warunki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z CV za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość zatytułowaną: „Produksjonsmedarbeider” należy przesłać na adres:

  • post@rekrutteringshusetmork.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-spozywczej-bez-jezyka-w-drammen/

ID ogłoszenia: 856556cde96282c6