7,50 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2014 03:03

Zakład produkujący kosmetyki z Kolonii przyjmie Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 7,50 euro brutto/h plus dodatek nocny w wysokości 0,75 euro/h

Obowiązki:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie wspierać procesy produkcyjne.
  • Do zadań należeć będzie:
  • odmierzanie odpowiednich ilości płynów w butelkach
  • pakowanie produktów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • zgłaszanie błędów
  • paletowanie, wstępne magazynowanie
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność do końca roku 2014
  • wytrzymałość fizyczna
  • zaangażowanie, rzetelność
  • atutem będzie doświadczenie i znajomość języka w każdym stopniu

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zorganizowane zakwaterowanie na koszt pracownika (miesięcznie 150-250 euro/osoba)
  • umowa z agencją pracy po ukończeniu umowy pracownik może przedłużyć pracę jednak już bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego na innych warunkach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

adres kontaktowy: ganztags-beruf@ok.de z dopiskiem: GB/56/2014

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 5065410eed2c30d8

6 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji kosmetyków bez języka Kolonia”

  1. Witam serdecznie jestem 26-letnim chłopakiem i jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem jezeli jest to mozliwe prosze o kontakt telefoniczny 514-167-781

  2. Witam
    Nazywam się Iwona Cieszkowska mam 44 lat. Pracowałam w Niemczech w szklarni oraz przy robieniu wianków . Chciałabym podjąć prace . Proszę o pilny kontakt 511495391
    Pozdrawiam

  3. Witam jesteśmy zainteresowani tą oferta gotowi do wyjazdu od zaraz jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji w 6 zakładach drugie znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego kontakt 509637214, 795676068 bulicz19@gmail,com

  4. Witam .Mam 50 lat,jestem szczupły .sprawny fizycznie i zdecydowany na każdy charakter pracy na rozsądnych warunkach.Może to być również zatrudnienie na umowe zlecenie.Proszę o kontakt telefoniczny 665463515.

  5. Staszek Witam .Mam 50 lat,jestem szczupły .sprawny fizycznie i zdecydowany na każdy charakter pracy na rozsądnych warunkach.Może to być również zatrudnienie na umowę zlecenie.Proszę o kontakt telefoniczny 665463515.

  6. dzien dobra wraz z chlopakiem szukamy pracy za granica , mamy po 20 lat jestesmy energiczni nie boimi sie zadnej pracy , mozemy wyjechac od zaraz . tel. ontaktowy : 691170765