12 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji pizzy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 00:17

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji mrożonej pizzy. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Berlinie dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu pizzy mrożonej na hali o niskiej temperaturze
  • zadaniem pracownika będzie smarowanie placków sosami oraz umieszczaniem na nich składników pizzy

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • status osoby niekaranej
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności lub w gastronomii
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • ważna książeczka sanepidu

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w hotelu pracowniczym za 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • szansę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych umiejętności
  • wsparcie w procesie adaptacji
  • szkolenia dla pracowników
  • perspektywę stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • ubezpieczenie oraz możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pizzamrozonaprodukcja/05/2017″

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-produkcja-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 48058fe4140504c2

ilość wszystkich wyświetleń: 86, dzisiaj: 3