1450 euro brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Dusseldorf przy pakowaniu kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dusseldorf
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 23:24

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kanapek. Zatrudniamy na produkcji w Dusseldorfie bez znajomości języka niemieckiego. Gwarantujemy zakwaterowanie na czas umowy.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie.

Miejsce pracy: Dusseldorf, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • układanie składników na chlebie;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie kanapek;
  • etykietowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie w produkcji żywności;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków;
  • staranność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • nastawienie na osiąganie wysokich limitów produkcyjnych.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • stabilne warunki pracy;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • ubezpieczenie;
  • płatne zakwaterowanie – 300 euro za miesiąc;
  • pomoc we wszelkich formalnościach.

Aplikacja:
zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo pod adres neuearbeit@berlin.com

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Skontaktujemy się wybranymi osobami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Konieczne jest załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-kanapek-przy-tasmie-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 20656a3e4187ece9