do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji ciastek bez języka 2017 Beek en Donk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Beek en Donk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:57

Oferta pracy w Holandii skierowana do kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy przy pakowaniu ciastek w zakładzie z Beek en Donk.

Stanowisko: pracownika na produkcji

Miejsce pracy: Beek en Donk

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna przy taśmie w zakładzie produkującym ciastka
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało sortowanie oraz pakowanie artykułów

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • umiejętność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość i otwartość
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat.B
  • szansę na dłuższą współpracę
  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • zakwaterowanie w domkach na miejscu
  • dojazdy do pracy
  • wsparcie konsultantów
  • pomoc w załatwianiu niezbędnych do podjęcia pracy formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani ofertą zachęcamy do wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych a adres:

a.czajkowska@beetsma.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-ciastek-od-zaraz-beek-en-donk/

ID ogłoszenia: 60758e7ddfe33b3c