stawki wiekowe

Od zaraz dam pracę w Holandii dla par na magazynie pakowanie Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2014 22:25

Magazyn z Utrecht pilnie poszukuje pracowników do zbierania zamówień, skanowania i pakowania. Holandia praca od zaraz dla par bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Utrecht

Zarobki: według stawek wiekowych (przy 19 roku życia – 4,74 euro/h do 23 rok życia – 9,03 euro/h)

Termin: od zaraz

Oferta skierowana jest dla par – może być rodzeństwo, małżeństwo, znajomi

Obowiązki:

  • Praca fizyczna na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.
  • Pracownicy będą mieli za zadanie skanować produkty korzystając ze skanera ręcznego.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • atutem będzie posiadanie numeru SOFI
  • konieczne jest posiadanie obuwia roboczego

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie płatne zgodnie ze stawkami wiekowymi – 18 lat – 58 euro za tydzień do 23 lata – 78 euro tygodniowo
  • ubezpieczenie na koszt pracownika płatne 16,97 euro tygodniowo
  • zatrudnienie na pół roku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

  • aleksandra.zawadzka@pran.pl

w tytule koniecznie prosimy wpisać: Magazyn OD ZARAZ

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-par-na-magazynie-zbieranie-zamowien-id237007.html

ID ogłoszenia: 272542e6ae68694a

2 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Holandii dla par na magazynie pakowanie Utrecht”

  1. Justyna Nawrot na 8 października 2014 @ 13:31

    Witam z tej Strony Justyna Nawrot ja z mojim chlopakiem mozemy podjac ta prace natychmiast od juz to jest Muj numer ++48726455769 Prosze o Kontakt

  2. Jesteśmy zainteresowani wraz z moja dziewczyną
    Dawid 25 lat pracowałem w hilton foods polska jako starszy operator produkcji
    jest to firma zajmujaca sie mięsem wiec warunki mi nie straszne .
    Dagmara 23
    po studniach obecnie pracuje w handlu .wcześniej pracowałam na produkcji.
    chcemy wyjechać z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości dla młodych ludzi jestemy pracowici i rzetelni.
    chcieliśmy wypełnić ten formularz ale nie umiemy go załączyć.
    pozdrawiamy Dawid Dagmara
    tel 513385084
    meil mlynko@o2.pl