do ustalenia

Od zaraz 2017 dam pracę w Holandii bez znajomości języka montaż elektroniki

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: praca tymczsowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2017 04:53

Od zaraz szukamy kandydatów bez znajomości języka do zatrudnienia w zakładzie zajmującym się produkcją elektroniki. Praca w Holandii 2017 na linii produkcyjnej przy montażu oraz pakowaniu artykułów elektronicznych.

Stanowisko: pracownik linii montażowej

Miejsce: Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia – stawka wiekowa

Opis stanowiska:

  • praca w znanej firmie zajmującej się produkcją artykułów elektroniki użytkowej – nawigacji
  • zadaniem pracownika będzie montaż oraz skanowanie produktów na linii zgodnie z instrukcją
  • osoba zatrudniona będzie pakowała gadżety do opakowań z dołączeniem instrukcji, ulotek, kabli i akcesoriów, a następnie naklejała etykiety na pudełka
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości produktu finalnego

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie zainteresowanie elektroniką oraz gadżetami
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • opiekę rezydenta
  • zapewnione zamieszkanie oraz dojazdy po pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy tymczasowej

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą strony:

ID ogłoszenia: 69658cb3a46eeb68