8,60 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii dla par bez języka na produkcji czekolady 2017 Bristol

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bristol
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 maja 2017 21:02

Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia dla par w fabryce czekolady z Bristolu. Ogłoszenie pracy w Anglii 2017 dla kandydatów bez znajomości języka na produkcji i przy pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bristol, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,60 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych na różnych etapach produkcji czekolady w zależności od zapotrzebowania
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in. przygotowywanie nadzienia lub pakowanie artykułów

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • brak uzależnień
  • gotowość do pilnego wyjazdu
  • status osoby niekaranej
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3-miesięczny okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy
  • wysokie zarobki
  • możliwe premie i dodatki dla najlepszych
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość otrzymania produktów firmowych w wymiarze do 2 kg miesięcznie
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • płatne miejsce do zamieszkania w odległości 4 km od pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV w języku angielskim należy przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Bristol 05/2017″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-na-produkcji-czekolady-dla-par-w-bristolu-2017/

ID ogłoszenia: 7795916e299519bc