144 NOK brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka przy sortowaniu paczek Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:47

Oferujemy zatrudnienie w Fredrikstad dla pracowników fizycznych przy sortowaniu paczek. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: praca od zaraz na minimum 3 miesiące

Lokalizacja: Fredrikstad

Wynagrodzenie: 144 NOK brutto za godzinę

Liczba wolnych miejsc: 4

Obowiązki:

  • Stanowisko dotyczy pracy w Niemczech w centrum przeładunkowym znanej firmy kurierskiej.
  • Do zadań należeć będzie rozładunek towarów z samochodu ciężarowego, sortowanie przy taśmie oraz ponowny załadunek na samochody dostawcze.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość wykonywania zadań na zmianie nocnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w każdym stopniu
  • dobra kondycja i brak problemów zdrowotnych
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • dynamiczne tempo pracy

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na 3 miesiące
  • możliwość przedłużenia umowy
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • brak opłat za rekrutację
  • zmiana nocna w godzinach od 2 do 6

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać za pośrednictwem poniższego formularza:
http://goo.gl/ItGQyG (prosimy zwracać uwagę na wielkość liter – ma to duże znaczenie)

Aby odpowiednio złożyć zgłoszenie należy oznaczyć stanowisko: „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-paczek-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 55254e39d114a97e

8 Odpowiedzi na “Od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka przy sortowaniu paczek Fredrikstad”

  1. AdrianWojtan na 19 lutego 2015 @ 06:49

    Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy prace chcialbym podjac wraz z bratem obaj posiadamy po 18 miesiecy udokumentowane doświadczenie nr: 725307603

  2. jasiusl08 na 19 lutego 2015 @ 12:39

    Witam jestem zainteresowany mam 23lata pracuje na budowie wiec jestem mocny fizycznie i pracowity. Mogę podjać prace od zaraz prosze o kontakt 726024705 lub email artur.vento@onet.pl

  3. jasiusl08 na 19 lutego 2015 @ 13:26

    Pracownik fizyczny-centrum logistyczne Fredrikstad
    jestem zainteresowany mam 23lata prosze o odpowiedz 726024705 email artur.vento@onet.pl

  4. Maria skibiak na 19 lutego 2015 @ 14:04

    witam jestem zainteresowana ofertą pracy jestem zdrowa pracowita i pracowałam już na taśmie produkcyjnej bardzo proszę o kontakt tel.606672381

  5. Jestem zainteresowany a nie moge wejsc w formularz. Moj mail to maras891@wp.pl a tel 535181670

  6. kamcio_1908@wp.pl na 23 lutego 2015 @ 15:00

    Witam jestem zainteresowany i spełniam wszystkie wymagania proszę o kontakt.
    e-mail kamcio_1908@wp.pl tel 530213725

  7. krystek2580 na 24 lutego 2015 @ 11:19

    Witam , jestem zainteresowany pracą. Moim atutem jest dyspozycyjność , i pracowałem już za granicą , więc mam doświadczenie. Znajomość języka ang 70 %. Prosze o kontakt na e-mail: exback@o2.pl

  8. Igor Fraj na 4 marca 2015 @ 15:04

    Jestem jak najbardziej zainteresowany proszę o kontakt, jestem młody i gotowy do takiej pracy od zaraz, kontakt igorex5@o2.pl porzdrawiam