158,40 NOK godzina brutto

Norwegia praca w Moss bez znajomości języka na produkcji rybnej 2014

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Moss
  • Opublikowany: 23 października 2013 23:20

Firma z Moss zajmującą się przetwórstwem rybnym poszukuje osób do pracy w Norwegii przy produkcji przetworów w sezonie 2014. Oferta bez znajomości języka norweskiego, jednak pracodawca oczekuje dobrego języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Gdzie: Moss, Norwegia
Zarobki: 158,40 NOK godzina brutto

Zadania:
- praca na hali jako wsparcie produkcyjne (pracownik będzie delegowany do różnych zadań w zależności od aktualnych potrzeb)
- do obowiązków będzie zaliczało się m.in.  obsługa maszyn produkcyjnych, filetowanie, pakowanie oraz patroszenie ryb
- pracownik będzie również dbał o czystość urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
- języka angielski na dobrym poziomie
- gotowość do pracy w okresie styczeń – marzec 2014
- chęć do pracy w godzinach nadliczbowych
- atutem będzie posiadane doświadczenie przy każdej produkcji spożywczej
- brak wrażliwości na nieprzyjemny zapach wiążący się z przetwórstwem rybnym

Oferujemy:
- legalną tymczasową pracę na warunkach norweskich
- pomagamy ze znalezieniem zakwaterowania
- pracodawca zapewnia odzież roboczą oraz buty ochronne
- brak opłat za rekrutację ze strony pracownika
- wsparcie w tłumaczeniu dokumentów i dopełnianiu formalności

Aplikacja za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 2385265a41902c02

ilość wszystkich wyświetleń: 2379, dzisiaj: 2

4 Odpowiedzi na “Norwegia praca w Moss bez znajomości języka na produkcji rybnej 2014”

  1. Witam. Poszukuje pracy. Mieszkam na stale w Moss.

  2. Witam poszukuje pracy za granica , jestem odpowiedzialną ,sumienną i pracowitą osobą .Bardzo zależy mi na pracy , także jestem gotowa na wyjazd od zaraz i jakby sie udało to na stałe. Posiadam prawo jazdy kat B . Proszę o kontakt 516-683-807 . Pozdrawiam

  3. Przemysław na 24 grudnia 2013 @ 13:35

    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Pracowałem juz na produkcji przy drobiu za granicą i w Polsce. Proszę o kontakt :) nr. tel. 517236217. Dziekuję i czekam na telefon :)

  4. Witam jestem zainteresowany Państwa oferto pracy Kamil 22 lata
    Nie jestem karany,natomiast uczciwy i dyspozycyjny otwarty
    jez.ang komunikatywny prawo jazdy kat.B
    Jeżeli interesuje was moje kandydatura proszę o kontakt 604-822-212 e-mail
    marewa021991@o2.pl
    Jestem w pełni dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz pozdrawiam i proszę o kontak