do ustalenia

Norwegia praca w fabryce na produkcji spożywczej od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 26 marca 2015 02:42

Pilnie poszukujemy pracowników do fabryki ze Stavanger na produkcję spożywczą przy linii produkcyjnej. Ogłoszenie pacy w Norwegii od zaraz na stanowisku skoczka.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: pilnie!

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Miejsce zatrudnienia: Stavanger

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy prac związanych z produkcją spożywczą.
  • Zadania to: zajmowanie się myciem, krojeniem produktów.
  • Do zadań należeć będą zadania wspierające wykonywane przy taśmie produkcyjnej.

Oczekujemy:

  • niezbędnym warunkiem jest dobra znajomość języka norweskiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • bardzo dobra kondycja
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • samodzielność ale zarazem umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • przejrzyste zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z norweską agencją pracy
  • możliwość rozwoju
  • dla chętnych płatne szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne można przesyłać dwoma drogami:
1. za pomocą formularza: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-tymczasowa-praca-norwegia-na-produkcji-zywnosci-w-stavanger/

2. na adres mailowy: stavanger[at]proffice.no

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń w języku norweskim.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-tymczasowa-praca-norwegia-na-produkcji-zywnosci-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 331551346f1b3471

ilość wszystkich wyświetleń: 999, dzisiaj: 1