165 NOK/h brutto

Norwegia praca w Bergen na produkcji mrożonek bez znajomości języka 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 23:48

Oferta pracy w Norwegii dla 4 Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Bergen dla par na produkcji dań mrożonych od stycznia 2016 roku.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: styczeń 2016

Zadania:
Dokładny zakres czynności wykonywanych przez pracownika zostanie przydzielony na miejscu. Przykładowe zadania jakie będą wykonywane to: kontrolowanie jakości produktów, pakowanie dań gotowych, obsługiwanie maszyn czy prace magazynowe.

Wymagania:
- należy znać język angielski na poziomie komunikatywnym
- chęć podjęcia pracy od zaraz
- kandydaci z doświadczeniem produkcyjnym są mile widziani
- osoby bez nałogów
- niekaralność
- zdolność do pracy w grupie
- osoba otwarta, komunikatywna
- przyjazne nastawienie
- możliwość podjęcia pracy zmianowej również tej nocnej
- przyjazd do Gdańska w celu podpisania umowy

Oferujemy:
- na miejscu zapewniamy darmowe lokum dla pracowników
- korzystne warunki zatrudnienia
- wsparcie w kwestiach formalnych
- nie pobieramy opłat rekrutacyjnych
- pomoc polskiego opiekuna zmiany
- szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy na danym stanowisku
- strój do pracy

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja-2016 należy zaznaczyć: Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016.

Źródło:

ID ogłoszenia: 7205673280132a13

1 odpowiedź na “Norwegia praca w Bergen na produkcji mrożonek bez znajomości języka 2016”

  1. Witam ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani pracą Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016.
    Tel. 793074516