165 NOK/h brutto

Norwegia praca od zaraz na produkcji dań gotowych bez znajomości języka w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:35

Dam od zaraz pracę w Norwegii przy pakowaniu dań gotowych na linii produkcyjnej. Oferta z Bergen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Stanowisko aktualne na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 4

Zadania:
Wykonywanie prac jest zależne od aktualnego zapotrzebowania i tak pracownik może zajmować się pakowaniem produktów, kontrolowaniem ich jakości, obsługą maszyn.

Wymagania:
- angielski na poziomie komunikatywnym
- zdolność podjęcia pracy w szybkim tempie
- doświadczenie produkcyjne jest mile widziane
- osoby bez nałogów
- niekaralność
- osoba otwarta, komunikatywna
- pozytywne nastawienie do otaczającego świata
- umiejętne współpracowanie z grupą
- zdolność pracy na zmiany
- przyjazd do Gdańska w celu podpisania umowy

Oferujemy:
- na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie
- pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
- brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
- pomoc polskiego opiekuna zmiany
- szkolenia wprowadzające na stanowisko
- strój roboczy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: http://goo.gl/ItGQyG należy zaznaczyć: Produkcja spożywcza Bergen 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-norwegia-na-produkcji-dan-gotowych-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 9015609cf1d16d40

4 Odpowiedzi na “Norwegia praca od zaraz na produkcji dań gotowych bez znajomości języka w Bergen”

  1. witam jestem zainteresowana praca prosze o kontakt 507 674946

  2. witam jestem zainteresowany praca na produkcji prosze o kontakt Jurek 0048512089107

  3. Witam. Jestem zainteresowana. Ponad rok doświadczenia w pracy na produkcji. Proszę o kontakt 535873769.

  4. MarcinPoland na 9 listopada 2015 @ 11:17

    Dwa lata doświadczenia na produkcji w piekarni. Z J.Angielskiego miałem 4 w miarę komunikatywny. Książeczkę sanepidu mam.