146 NOK/h

Norwegia praca od zaraz pakowanie ciastek dla par bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2015 02:34

Oferta pracy w Norwegii na 3 miesiące dla par bez znajomości języka norweskiego na produkcji przy pakowaniu ciastek. Ogłoszenie z Fredrikstad z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 146 NOK/h

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna przy taśmie produkcyjnej w odzieży i rękawiczkach zapewnionych przez pracodawcę.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie, przeprowadzanie ostatecznej kontroli jakości i pakowanie ciasteczek.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zgodzie z najwyższymi standardami higienicznymi
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • szybkość, zwinność, spostrzegawczość
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • zatrudnienie tymczasowe
  • pracodawca zapewnia możliwość wyrabiania nadgodzin, które płatne są zgodnie z prawem pracy niemieckim
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 3000 NOK miesięcznie/osoba

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: Nr. ref.: fnw/043/2015 prosimy skierować z załączeniem CV w języku angielskim na poniżej podany adres:
palitelig-rekruttering@contractor.net

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 61155967e1f51fdb

2 Odpowiedzi na “Norwegia praca od zaraz pakowanie ciastek dla par bez języka Fredrikstad”

  1. Witam, mam na imię Jakub.

    Razem z 2 kolegami szukamy pracy na okres wakacji ( również dłużej niż na 3 miesiące).
    Jesteśmy silnie zmotywowani do podjęcia pracy z Państwa oferty.

    Pracowaliśmy już na produkcji i magazynie.
    Każdy z nas potrafi swobodnie posługiwać się językiem angielskim.
    Nikt z nas nie był nigdy karany.

    Prosze o kontakt na email grzebienjakub@gmail.com
    Tel: 787913252

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  2. witam wraz z chłopakiem jesteśmy chętni podjąc prace jestesmy gotowi wyjazdu od zaraz
    Prosze o kontakt +48 721 614 427
    e-mail: 94emila94@wp.pl