166,80 NOK za godzinę brutto

Norwegia praca od zaraz bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 19:57

Zakład produkcyjny z Sarpsborg oferuje od zaraz zatrudnienie przy pakowaniu wędlin, bez znajomości języka. Aktualna praca w Norwegii z umową na czas określony oraz wysokim wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia.

Stawka godzinowa: 166,80 NOK za godzinę.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • układanie wędliny na tacki według określonej ilości plastrów lub wagi;
  • praca ma charakter fizyczny, odbywa się przy taśmie produkcyjnej w obniżonej temperaturze;
  • należy przestrzegać przepisów BHP.

Wymagania wobec kandydatów:

  • chęć i możliwość rozpoczęcia pracy w terminie 27.04, wtedy zaczyna się szkolenie;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • duża zręczność i sprawność manualna;
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;
  • dużym plusem będzie doświadczenie i znajomość norm HACCP;
  • preferowane osoby nie posiadające nałogów.

Oferujemy:

  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • możliwość zakwaterowania w cenie 4000 NOK miesięcznie 12 km od zakładu;
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Dla kandydatów:
Drodzy Państwo, jeśli nasza oferta wzbudziła wasze zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza na stronie:

Należy zaznaczyć stanowisko: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 794570fc2e39c64c

1 odpowiedź na “Norwegia praca od zaraz bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg”

  1. kamilllo na 3 maja 2016 @ 15:16

    Witam.
    Byłbym zainteresowany nawiązaniem z Państwem współpracy , lecz nie mogę się dostać do formularza .
    Pytanie o prace dotyczy stanowiska „Pakowanie wędlin Sarpsborg ” id ogłoszenia 794570FC2E39C64C .
    Pozostawiam kontakt być może będzie możliwość przesłania formularza bezpośrednio na ten adres e-mail kamil_jaworski@interia.eu.
    Pozdrawiam
    Jaworski Kamil