171 NOK/h

Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka na produkcji przynęt wędkarskich Haugesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Haugesund
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2015 23:16

Poszukiwane osoby chętne do pracy w Norwegii od zaraz. Zatrudnienie na produkcji przynęt wędkarskich w Haugesund również bez znajomości języka. Nie wymagamy doświadczenia.

Lokalizacja: Norwegia, Haugesund.
Stanowisko: pracownik produkcji.
Wynagrodzenie: 171 NOK/h.

Zadania na stanowisku:

  • produkcja przynęt wędkarskich przy stole montażowym;
  • lakierowanie i malowanie;
  • montaż haków i kotwiczek;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie gotowych zestawów.

Wymagania:

  • mile widziane zainteresowanie spinningiem;
  • zdolności manualne;
  • sprawność fizyczna;
  • zdolność pracy w grupie;
  • komunikatywny angielski;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do podjęcia pracy na pół roku od połowy stycznia.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc w załatwianiu formalności;
  • stabilne warunki pracy;
  • ubezpieczenie;
  • niezbędne szkolenia;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • przyjazne środowisko pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia zawierające CV prosimy wysyłać na adres norwayworker@europe.com

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Aplikacje nie zawierające wymienionej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-przynet-wedkarskich-bez-jezyka-w-haugesund/

ID ogłoszenia: 218568169ac61275

ilość wszystkich wyświetleń: 831, dzisiaj: 1