do ustalenia

Norwegia praca na produkcji spoż. bez znajomości języka od zaraz Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Opublikowany: 14 maja 2015 00:25

Ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji spożywczej dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Drammen od zaraz w charakterze skoczka. Pracodawca zapewnia szkolenie wprowadzające.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Lokalizacja: Drammen

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 4

Termin: od zaraz

Obowiązki:

Oferta dotyczy pracy w charakterze skoczka w fabryce na produkcji spożywczej. Osoba zatrudniona będzie wykonywać prace na które jest największe zapotrzebowanie, np. pakowanie, kontrola jakości oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w trybie pilnym
  • zatrudnienie od zaraz
  • obowiązkowość, zaangażowanie, punktualność
  • optymizm, pozytywne podejście do pracy
  • samodzielność
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie zgodne z norweskim układem zbiorowym
  • szkolenie stanowiskowe
  • możliwość korzystania z atrakcyjnego pakietu socjalnego
  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na poniżej podany adres kontaktowy:

  • post@rekrutteringshusetmork.no z tematem wiadomości w postaci: „Produksjonsmedarbeider”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-spozywczej-bez-jezyka-w-drammen/

ID ogłoszenia: 6065553b9462e355

ilość wszystkich wyświetleń: 1255, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Norwegia praca na produkcji spoż. bez znajomości języka od zaraz Drammen”

  1. Vincenza D na 18 maja 2015 @ 10:27

    Witam, cv wysłałam na Państwa e-mail , wraz z Narzeczonym jesteśmy gotowi podjęcia pracy od zaraz.