168 NOK brutto za godzinę

Norwegia praca dla par Oslo bez znajomości języka na magazynie z elektroniką

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:42

Oferta pracy w Norwegii na magazynie z siedzibą w Oslo przy komisjonowaniu i kompletowaniu zamówień. Oferta dla par dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 168 NOK brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie ze sprzętem elektronicznym.
  • Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem oraz komisjonowanie.
  • Zadaniem pracownika będzie odnajdywanie towarów na półkach magazynowych oraz pakowanie towarów.

Wymagania:

  • pracodawca wymaga przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy na magazynie
  • obowiązkowym warunkiem jest komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • możliwość wyjazdu od zaraz i pozostania w Niemczech do końca roku
  • dużym plusem będzie możliwość zabrania własnego samochodu

Oferujemy:

  • dobre zarobki oraz dodatki do pensji podstawowej
  • zapewnione 38 godzin pracy tygodniowo
  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • zorganizowane zamieszkanie w 2 pokojowym mieszkaniu dla 4 osób – koszt za 1 osobę to 1200 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.
Zgłoszenie zawierające CV w języku angielskim prosimy przesłać na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net

W tytule wiadomości prosimy wpisać: pr/087/2014

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 301545298173b614