160-180 NOK/h brutto

Norwegia praca dla par bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz Baerum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Baerum
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 02:39

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w fabryce z Baerum od zaraz na produkcji oraz przy pakowaniu kosmetyków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Baerum, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 160 do 180 NOK za godzinę brutto w zależności od kwalifikacji

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości, etykietowanie, pakowanie oraz przygotowywanie towarów do magazynowania
  • osoba zatrudniona będzie umieszczała na taśmie puste opakowania w celu ich napełniania

Wymagania:

  • gotowość do pracy w nocy
  • brak uzależnień
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie własny samochód
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku, przy pakowaniu, sortowaniu lub na magazynie
  • status osoby niekaranej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o norweską umowę z okresem próbnym oraz możliwością stałego zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • dodatki mieszkaniowe
  • zapewnione lokum w komfortowych warunkach za 4000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem „nw/024/17″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-baerum-dla-par/

ID ogłoszenia: 493594c098f7014d

1 odpowiedź na “Norwegia praca dla par bez znajomości języka produkcja kosmetyków od zaraz Baerum”

  1. Witam, czy oferta nadal aktualna, była bym również zainteresowana inną praca na produkcji od zaraz przebywam obecnie w Oslo. nadia1311@interia.pl