160,60 NOK brutto/h

Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji opakowań Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:18

Zakład poligraficzny z Oslo zatrudni Polaków bez znajomości języka norweskiego na produkcję opakowań. Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy składaniu, sklejaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 20

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 160,60 NOK brutto/h

Opis stanowiska:

  • Praca w zakładzie poligraficznym na produkcji opakowań.
  • Osoba zatrudniona zostanie przydzielona do prac na ostatnim etapie produkcyjnym polegającym na składaniu i sklejaniu arkuszy.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości wyrobów oraz pakowanie.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • bardzo dobra sprawność manualna
  • precyzyjność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub posiadanie wykształcenia o profilu poligraficznym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • preferowane osoby mogące przyjechać samochodem
  • obowiązkowość
  • brak nałogów
  • optymizm, otwartość

Oferta:

  • umowę na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość otrzymania premii wydajnościowych
  • opcja umożliwiająca skorzystanie z płatnego zamieszkania z pokoju w hotelu, koszt miesięczny to 4000 NOK
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo pod adres: ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem: produksjonsarbeider/14

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

ID ogłoszenia: 287551ad1600a201

ilość wszystkich wyświetleń: 1091, dzisiaj: 1