do ustalenia

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji lodów stycznia 2018 Gjelleråsen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Gjelleråsen
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2017 01:09

Propozycja tymczasowej pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnimy od stycznia 2018 w fabryce z Gjelleråsen na produkcji oraz przy pakowaniu lodów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Gjelleråsen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: styczeń 2018

Zarobki: do ustalenia

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy procesie produkcji lodów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą urządzeń, odmierzaniem składników oraz sprawdzaniem jakości wyrobów
  • do obowiązków pracownika będzie należało także pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uczciwość i pracowitość
  • pełna samodzielność
  • gotowość do pracy na zmiany
  • preferowane osoby ze znajomością zasad ISO 22000 lub HACCP

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie na czas określony
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość zamieszkania w hotelu pracowniczym za 3000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci aplikować należy poprzez formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018, należy zaznaczyć opcję „produkcja lodów 2018″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-od-stycznia-2018-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 9475a29c4b697a3f

ilość wszystkich wyświetleń: 29, dzisiaj: 1