do uzgodnienia

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oslo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 14 lutego 2014 13:51

Firma zajmująca się produkcją kremu czekoladowego z Oslo poszukuje pracowników na produkcję. Norwegia praca bez znajomości języka norweskiego od marca 2014. Pracodawca wymaga dobrej znajomości angielskiego oraz doświadczenia

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Oslo,

Zarobki: do uzgodnienia z pracodawcą

Zadania:

  • Początkowo przez 2 miesiące pracownik będzie brał udział w szkoleniu wprowadzającym do podjęcia pracy.
  • Podczas tego szkolenia zostanie każdemu przydzielone odpowiednie stanowisko w związku z posiadanymi kompetencjami.
  • Praca głównie na taśmie produkcyjnej przy produkcji kremu czekoladowego

wymagamy:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do nauki języka norweskiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności
  • stosowanie zasad BHP w pracy
  • chęć wyjazdu na stałe
  • zdolność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • uczciwość, brak nałogów,
  • zdolność manualna

Oferta:

  • Początkowo przez 2 pierwsze miesiące pracownik przejdzie przez szkolenie.
  • Podczas szkolenia płaca to 100 NOK/h brutto
  • podczas pobierania szkolenia pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • po pomyślnie przebytym szkoleniu pracownik samodzielnie będzie negocjował wynagordzenie z pracodawcą
  • umowa stała
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • po podpisaniu umowy pracodawca może dofinansować zakwaterowanie

Aplikacje:
Zgłoszenia można przesyłać do 21.02 włącznie.

Formularz rekrutacyjny: link  (proszę wybrać stanowisko „Produkcja spozywcza – krem czekoladowy”)

ID ogłoszenia: 21552fdf3ba5e9e0

ilość wszystkich wyświetleń: 2217, dzisiaj: 1

10 Odpowiedzi na “Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego 2014”

  1. Jestem zainteresowany …kontakt. 93992968

  2. zainteresowany, spełniam wymagania, 508 653 018

  3. Witam. Jestem zainteresowany,spelniam wymagania. Kontakt: bawarius.uk1@gmail.com lub telef.: +44 7526633692.

  4. robert.okroj na 18 lutego 2014 @ 00:25

    witam jestem zainteresowany robert.okroj@o2.pl pozdrawiam

  5. Witam, som zo Slowacje a jestem zainteresowany……mail: centralogistics@gmail.com

  6. Ewciaa8528 na 19 lutego 2014 @ 12:02

    Witam serdecznie,
    4 studentki są zainteresowane państwa ofertą pracy. Wszystkie posiadamy prawo jazdy kat.B. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Bez nałogów. Jesteśmy pracowite oraz uczciwe. Bardzo prosimy o rozpatrzenie naszego zgłoszenia.
    e-mail: ewa.protasiewicz@wp.pl nr.kontaktowy: +48 511388577

    Pozdrawiamy

  7. Witam
    Jestem bardzo zainteresowany (razem z bratem) tą pracą!
    Proszę o wiadomość na maila: kasomania@gmail.com
    bądź kontakt telefoniczny: 789047740 – Łukasz
    Dziękuje

  8. kamil.jung1990 na 21 lutego 2014 @ 14:33

    Witam serdecznie
    Jestem bardzo zainteresowany tą pracą. Jestem dyspozycyjny i otwarty na nowe wyzwania.
    e-mail kamiljung90@gmail.com lub kontakt telefoniczny 504460947
    Pozdrawiam

  9. tomekiiza na 24 lutego 2014 @ 17:01

    jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy produkcyjnej prosimy o telefon 662 76 2131 lub informację na adres lisabell@interia.pl

  10. Witam. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. pracuję obecnie w firmie logistyczno-spedycyjnej jako spedytor międzynarodowy lecz jestem gotów od zaraz zakończyć współpracę z moim nieuczciwym pracodawcą i w jednej chwili opuścić ten chory kraj.Posiadam prawo jazdy kat B, bardzo dobrą znajomość jęz rosyjskiego i komunikatywna jęz angielskiego.Udokumentowane unijne certyfikaty technika BHP oraz Logistyka-spedytora.Podejmę nawet ciężką pracę fizyczną za uczciwe wynagrodzenie. Proszę o kontakt pod e-mail: gregorss6@wp.pl
    ps.chętnie podejmę pracę razem z moją dziewczyną.