7,50 euro/h

Niemcy praca w przetwórni od zaraz bez języka przy pakowaniu Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 03:04

Przetwórnia owocowo-warzywna zatrudni Polaków do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech. Oferta z Dortmundu bez znajomości języka przy pakowaniu sortowaniu na linii produkcyjnej.

Stanowisko 1: Pakowacz

Stanowisko 2: Sortowacz

Lokalizacja: Dortmund

Zarobki: 7,50 euro/h

Obowiązki:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca w zależności od stanowiska na pakowaniu lub sortowaniu warzyw i owoców.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Dortmundzie od zaraz
  • zręczność
  • szybkie tempo pracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjazdu do Niemiec swoim samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie na koszt pracownika – 120 euro miesięcznie
  • pracodawca udostępnia możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • opieka polskojęzycznego personelu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV oraz skanów dokumentów potwierdzających deklarowane doświadczenie i kwalifikacje na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

Wiadomość należy zatytułować: Nr. ref.: pa/041/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-praca-niemcy-od-zaraz-pakowanie-warzyw-i-owocow-bez-jezyka-w-przetworni/

ID ogłoszenia: 64853e80acc1a65b

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca w przetwórni od zaraz bez języka przy pakowaniu Dortmund”

  1. mamusiek1989 na 11 sierpnia 2014 @ 15:27

    Witam jestem zainteresowana podaną ofertą pracy.Mam doświadczenie,pracowałam przy pakowaniu sałatek oraz dań gotowych.Praca polegała na datowaniu owijaniu układaniu w kartonach oraz na paletach sprawdzaniu towaru do wysyłki.Mogę podjąć pracę od zaraz.Proszę o kontakt jedrzejczyk.ewa1@gmail.com. Dziękuję.

  2. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Nie posiadam doświadczenia w pracy przy taśmie, ale jestem osobą szybko uczącą się, mam dużą mobilizację do pracy, jestem gotowy podjąć pracę od zaraz i dojechac swoim autem. Proszę o kontakt e-mail: ada-marwp.pl@wp.pl lub 609323699.