8,50 euro/h brutto

Niemcy praca w Kolonii bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 listopada 2014 01:04

Szukamy od zaraz 7 osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Kolonii na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek. Zatrudnienie już 15 listopada na okres do 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Nr. referencyjny: GB/74/2014

Zadania:
-stanie przy taśmie
- układanie produktów spożywczych na kanapki
- pakowanie kanapek
- naklejanie cen
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych
- zgłaszanie o każdym najmniejszym błędzie
- prowadzenie prac porządkowych w miejscu pracy

Wymagania:
- dobre zdrowie
- sprawny kręgosłup i dłonie
- dokładność, staranność
- przestrzeganie zasad produkcyjnych
- kandydaci bez nałogów
- posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
- chęć do wyrobienia nadgodzin
- możliwość wyjazdu od zaraz na 3 miesiące
- przestrzeganie zasad BHP
- zachowanie odpowiedniej higieny

Oferujemy:
- zatrudnienie na 3 miesiące
- dobre warunki pracownicze
- po zakończonej umowie możliwość dalszej współpracy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- zakwaterowanie w cenie 200 euro za miesiąc (potrącone z wynagrodzenia)
- po tygodniu pracy możliwość odebrania zaliczki

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku niemieckim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: ganztags-beruf@ok.de w tytule proszę wpisać: Nr. referencyjny: GB/74/2014

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 7415463d10cbd493

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca w Kolonii bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz”

  1. szczepan1984 na 13 listopada 2014 @ 10:45

    Dzien dobry jestem zainteresowany państwa oferta pracy i gotowy di wyjechania do pracy własnym samochodem pracowałem już w niemczech w Dusserdolfie peaca sezonowa fizyczna mój nr tele +48511416707 szczepan621@interia.pl i niemiecki nr.+4915217290135 pozdrawiam

  2. Dorota Laska na 14 listopada 2014 @ 06:54

    Witam ,jestem zainteresowana państwa ofertą.Posiadam samochód 7 osob. Jestem gotowa do wyjazdu. Mój nr+48 739 46 0390 , +48 518 718 281. doritex@wp.pl Pozdrawiam

  3. witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy państwa . 4 osoby i gotowi do pracy od zaraz, także wlasnym samochodem prosze o kontakt +48691138985 .prosze o pilny kontakt

  4. witam jestem zainteresowana 3 osoby jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz +48 781 234 489
    +48 661 627 815
    + 48 518 949 718