8,50 euro brutto/h

Niemcy praca w Essen dla par przy pakowaniu bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2015 22:55

Poszukujemy pracownika do pakowania wyrobów w fabryce cukierniczej z Essen. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia od zaraz dla par.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Liczba wakatów: 6 (2 pary)

Lokalizacja: Essen

Start pracy: 12 styczeń – praca od zaraz!

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w fabryce cukierniczej która zajmuje się wypiekiem babeczek, pączków oraz innych słodkich produktów np. ciasta, wafelki itp..
  • Pracownikowi zostaną przydzieleni do 2 sekcji – dbanie o odpowiednią ilość surowców na produkcji, pakowanie przy taśmie.

Oczekujemy:

  • brak uczuleń na lateks/gumę (konieczność noszenia rękawiczek)
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziane będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • zdolność do szybkiej pracy
  • bezkonfliktowość, zorganizowanie
  • umiejętność kooperacji
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie atutem
  • dyspozycyjność od 12 stycznia przynajmniej na 3 miesiące

Oferta:

  • wszelkie środki ochrony zgodne z BHP – rękawki, uniform, czepki – w niektórych przypadkach maseczki
  • zapewnione zamieszkanie, pracodawca zapewnia dofinansowanie po którym do zapłaty zostanie już tylko 150 euro za miesiąc
  • wsparcie przy uzyskaniu niemieckich świadczeń
  • brak opłat od strony kandydata
  • pomoc w przygotowaniu odpowiednich dokumentów
  • dla osób zainteresowanych możliwość wypracowywania godzin dodatkowych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: trustMployee@gmail.com
W tytule prosimy wpisać: „produkcja cukiernicza Essen”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-pakowanie-na-produkcji-spoz-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-essen/

ID ogłoszenia: 23054b04ac45cdfe

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca w Essen dla par przy pakowaniu bez znajomości języka”

  1. „produkcja cukiernicza Essen” Witam . Jesteśmy razem z synem zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy uczciwi, sumienni, punktualni i szybko się uczymy, Przez ostatnie 22 lata pracowałem w Wulkanizacji to wiem co to jest ciężka praca.Proszę o kontakt tel. +48 886554874

  2. Witam jestem wraz z synem zainteresowana propozycją pracy .Czekamy na kontakt tel 513516583

  3. Adam i Katarzyna na 18 stycznia 2015 @ 10:43

    Jesteśmy zainteresowani 880272383 pozdrawiam.