1500-1600 euro/mc brutto

Niemcy praca w Düsseldorfie od zaraz na produkcji herbat bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorfie
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 00:34

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Düsseldorf) na produkcji herbaty. Posada na okres 3 miesięcy z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 1500-1600 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- przygotowywanie mieszanek herbat ziołowych bądź owocowych
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali (do pakowania i mieszania)
- należy kontrolować gotowe produkty pod względem jakości
- pakowanie herbat do kartonów
- paletowanie towaru

Wymagania:
- możliwość szybkiego wyjazdu do Niemiec
- zdolność do szybkiej nauki
- radzenie sobie w stresujących sytuacjach
- punktualne stawianie się w pracy
- chęć wykonywania zadań w grupie
- dobre zdrowie
- pozytywne nastawienie

Oferujemy:
- dobrze płatną pracę na minimum 3 miesiące
- zakwaterowanie w cenie około 200 euro za miesiąc
- po 3 miesiącach możliwe jest przejście na stałe zatrudnienie
- wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
- pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
- szkolenia w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Produkcja herbatek, Düsseldorf.
Prozę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-herbat-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 23756536dbfcc5ed

ilość wszystkich wyświetleń: 912, dzisiaj: 1