1470 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca od zaraz dla par bez języka produkcja opakowań Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 8 marca 2016 23:04

Ciekawa praca w Niemczech dla par, bez znajomości języka, przy produkcji opakowań kartonowych w Hamburgu. Zatrudnienie możliwe od zaraz. Gwarantujemy pomoc w formalnościach oraz wsparcie w organizacji zamieszkania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Hamburg, Niemcy.

Zarobki: 1470 euro miesięcznie brutto.

Wolne wakaty: 4

Zadania:

  • obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych;
  • bieżąca kontrola wydruków na kartonach;
  • sklejanie, składanie oraz cięcie kartonów według wskazań.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej oraz na nadgodziny;
  • dobry stan zdrowia, sprawność;
  • umiejętność szybkiej i skutecznej pracy;
  • pracowitość, motywacja do osiągania wysokich limitów;
  • umiejętność pracy grupowej;
  • mile widziane pary;
  • komunikatywność, kultura osobista.

Oferujemy:

  • początkowo pracę na okres próbny 3 miesięcy z przedłużeniem dla najlepszych;
  • umowę o pracę z możliwością skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • wsparcie w formalnościach.

Aplikacje:
Aplikować prosimy poprzez wysłanie CV i LM na adres mailowy:

arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja opakowań, Hamburg”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 4256df0eedd083f

ilość wszystkich wyświetleń: 671, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz dla par bez języka produkcja opakowań Hamburg”

  1. michas0315 na 9 marca 2016 @ 17:33

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534

  2. Sylwia W. na 12 marca 2016 @ 15:34

    Witam! Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Nie znamy języka niemieckiego ale szybko się uczymy, jesteśmy pracowite i gotowe do pracy zmianowej. Mój numer to: 509100913.