1400 € brutto miesięcznie

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka produkcja kosmetyków w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 2 marca 2016 00:56

Fabryka artykułów kosmetycznych z Berlina poszukuje pracowników od zaraz, na produkcję kremów i balsamów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na czas umowy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Pensja miesięczna: 1400 euro brutto.

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy.

Obowiązki:

  • obsługiwanie maszyn napełniających butelki oraz tubki kremem lub balsamem;
  • sprawdzanie zamknięć;
  • prace wspierające przy linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości, pakowanie.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • umiejętność pracy w zespole, kontaktowość;
  • motywacja, pozytywne nastawienie;
  • dobra organizacja pracy;
  • szybkość, zwinność, zaradność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • język niemiecki mile widziany, ale nie jest konieczny.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • wsparcie w organizacji podróży do Niemiec;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro od osoby miesięcznie;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach.

Aplikacje:
CV (najlepiej w języku niemieckim) prosimy wysyłać pod adres mailowy: einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca na produkcji kosmetyków, Berlin 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-produkcja-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 16956d6220c91d75

ilość wszystkich wyświetleń: 516, dzisiaj: 2

5 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka produkcja kosmetyków w Berlinie”

  1. Witam jesteśmy chętny do pracy w raz z narzeczoną .
    e-mail:: sikorski87@o2.pl
    kom: 609572620

  2. hanka0301 na 8 marca 2016 @ 14:11

    Witam chętnie podjęła bym się pracy Mam 56lat ,bez znajomości języka niemieckiego Telefon kontaktowy 519813824

  3. Jestem zainteresowana Mam 58 lat.czekam na kontakt

  4. jestem zainteresowana.Mam 58 lat.Czekam na kontakt ivona,ik@wp.pl

  5. Jerzy 2006 na 9 marca 2016 @ 19:20

    Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt na emaila ajanicka7@wp.pl