9,80 euro brutto za godzinę

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka pakowanie czekoladek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2016 09:14

Poszukujemy pracowników od zaraz do pakowania pralinek w fabryce z Dortmundu, bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie oraz półroczną umowę z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja pracy: Dortmund, Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,80 euro brutto/h.

Nr. ref.: pakowanie-czekoladek5/16.

Zakres obowiązków:

  • wizualna kontrola jakości czekoladek;
  • układanie ich w specjalnych wytłoczkach – każda czekoladka ma swoje specjalne miejsce;
  • uszkodzone czekoladki należy odrzucać;
  • kierownik może zlecić zdobienie czekoladek, po odpowiednim przeszkoleniu.

Wymagania na stanowisku:

  • preferowane zgłoszenia osób z aktualnymi badaniami sanepidu;
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy;
  • dokładność, precyzja;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • sumienność i uczciwość;
  • zachowywanie ścisłej higieny osobistej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 6 miesięcy;
  • zakwaterowanie płatne niedaleko fabryki;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • najlepszym osobom zaproponujemy stałe zatrudnienie;
  • możliwość kupienia tańszego wyżywienia na stołówce pracowniczej;
  • stabilne i legalne zatrudnienie

Aplikacje:
Zgłoszenie, najlepiej w języku niemieckim, prosimy wysyłać pod adres:

dringende@europe.com

W temacie wiadomości prosimy umieścić numer referencyjny tego ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekolad-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 220572dd27f1ad67

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka pakowanie czekoladek Dortmund”

  1. Jolanta1205 na 18 maja 2016 @ 09:36

    Wtam ,jestem zainteresowana ofertą pracy,spełniam w/w warunki w każdej chwili mogę wyjechać.Z poważaniem Jolanta kom.+48 508 383 797