do ustalenia

Niemcy praca od marca 2015 pakowanie owoców bez znajomości języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 00:32

Sortownia owoców z Bawarii zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech na 6 miesięcy przy sortowaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie ręcznie sortować i pakować owoce przy taśmie produkcyjnej.
  • Konieczne jest delikatne chwytanie owoców tak aby ich nie uszkodzić.
  • Zadaniem będzie również ułożenie skrzynek z owocami na palety.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • obowiązkowość, szybkość
  • gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych
  • możliwość wyjazdu od zaraz na pół roku

Oferta:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy
  • umowa na pół roku
  • zatrudnienie poprzez agencję pracy
  • wsparcie przy formalnościach
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • przejazd pomiędzy pracą a miejscem zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pakowanie owoców w Bawarii″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-marca-2015-przy-pakowaniu-owocow-bawaria/

ID ogłoszenia: 80254e7c830bc523

1 odpowiedź na “Niemcy praca od marca 2015 pakowanie owoców bez znajomości języka Bawaria”

  1. Witam Państwa.
    Jestem zainteresowany w/w ofertą pracy . Jestem mężczyzną 37 letnim bez nałogów z wykształceniem średnim , prawem jazdy . Posiadam wysokie zdolności manualne . Jestem osobą rzetelną , odpowiedzialną .
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.
    E mail: mirek.77@interia.pl