9,40 euro/h brutto

Niemcy praca na produkcji karmy dla zwierząt bez języka Kolonia od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2015 00:35

Od zaraz zatrudnimy pracowników bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia na produkcji. Praca w Niemczech (Kolonia) na linii produkcyjnej przy mieszaniu suchej karmy dla zwierząt.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,40 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
- pracownik zajmuje się pakowaniem produktów
- paletowanie gotowych paczek
- mieszanie karmy
- przenoszenie towaru na magazyn

Wymagania:
- wyjazd do Niemiec od zaraz
- przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
- szybkie dostosowanie się do panujących warunków
- posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest mile widziane
- dobre zdrowie
- wysoka sprawność fizyczna
- umiejętne zarządzanie czasem pracy
- dobre współpracowanie w grupie

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- start już od zaraz
- dobre warunki pracownicze
- szkolenia wprowadzające
- zdobycie nowych kwalifikacji
- zakwaterowanie (czynsz opłacany przez pracownika)
- pracę zmianową
- w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskimi opiekunami

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV + zdjęcie na adres mailowy: neuearbeit@berlin.com z tematem: Produkcja karmy dla zwierząt, Kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kolonia-od-zaraz-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 225624f625b3de3

ilość wszystkich wyświetleń: 985, dzisiaj: 1