Niemcy praca fizyczna w fabryce przy produkcji bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 września 2013 22:25

Fabryka chemiczna z Berlina poszukuje osób do pracy w Niemczech przy produkcji – wsparcie polegające na załadunku i rozładunku towaru. Ogłoszenie bez znajomości języka Niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zadania:

  • Zadaniami pracownika będzie wykonywanie poleceń w fabryce polegających na załadunku oraz rozładunku towarów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, siła
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane będzie posiadanie własnego samochodu i znajomość języka

Oferta:

  • zakwaterowanie
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zagwarantowane wszelkie składki
  • możliwość pracy w dodatkowych godzinach
  • pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zamieszkaniem w Niemczech

Aplikacja:

  • Ogłoszenie nieaktualne!

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-w-fabryce-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 3245244b7fc6cbdd

ilość wszystkich wyświetleń: 3193, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna w fabryce przy produkcji bez znajomości języka Berlin”

  1. mam 20 lat obecnie pracuję w Belgi przy zbiorze kalafioru i brukselki,operator maszyn rolniczych obecnie mam przepracowane 2 lata pracy po za domem , jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt 0032470552101 Nie palę i piję. szybko sie ucze