1400 Euro brutto miesięcznie

Niemcy praca Dortmund od zaraz bez znajomości języka pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2016 22:59

Producent kosmetyków pielęgnacyjnych poszukuje od zaraz pracowników na produkcję w Dortmundzie. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kremów z transferem z lotniska oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji – pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Dortmund.

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto za miesiąc, przy kolejnej umowie 1500 euro.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyny napełniającej plastikowe tubki kremem;
  • kontrolowanie jakości;
  • bieżące dostarczanie surowców na linię produkcyjną.

Oczekiwania:

  • chęć do nauki nowych rzeczy;
  • zdolność szybkiej nauki;
  • odpowiedzialność, ostrożność;
  • punktualność, niezawodność;
  • dobry stan zdrowia i siła fizyczna;
  • gotowość do wykonywania pracy o powtarzalnym charakterze.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne 200 – 300 euro miesięcznie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • odbierzemy z lotniska i zawieziemy w miejsce zakwaterowania;
  • do stawki podstawowej doliczane są premie różnego rodzaju.

Jak kandydować:
Prosimy wysyłać CV pod poniższy adres mailowy z dopiskiem w tytule wiadomości „Produkcja kosmetyków, Dortmund 2016″.

Mile widziane CV w języku niemieckim.

einfach-losungen@germanymail.com

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 32456abd63b518c6

1 odpowiedź na “Niemcy praca Dortmund od zaraz bez znajomości języka pakowanie kosmetyków”

  1. jakubwiesia na 3 lutego 2016 @ 15:03

    Witam! Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa.
    Oboje posiadamy możliwość dojazdu własnym samochodem.Narzeczona dobrze komunikuje się po niemiecku.
    Mój mail dzejo42@wp.pl i nr tel. 531270960
    Pozdrawiamy!