9,50 euro za godzinę brutto

Niemcy praca dla par ozdobne pakowanie słodyczy bez języka Essen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 października 2016 23:34

Propozycja zatrudnienia w Essen dla par bez znajomości języka oraz doświadczenia. Praca w Niemczech dostępna od zaraz przy pakowaniu słodyczy w zestawy świąteczne.

Stanowisko: pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca bieżącego roku

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca polega na świątecznym pakowaniu słodyczy w zestawy prezentowe, składające się z czekoladek, ciasteczek czy cukierków
  • do zadań pracownika należy foliowanie oraz kontrolowanie jakości wyrobów

Wymagania:

  • zdolność wydajnej pracy na czas
  • umiejętność szacowania
  • zręczność
  • staranność i dokładność
  • sumienne wykonywanie obowiązków
  • gotowość brania nadgodzin

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • gwarancję pracy do końca roku
  • zatrudnienie na cały etat z możliwością pracy na nadgodziny
  • wysokie zarobki
  • szansę na dłuższą współpracę przy okazji innych wyjazdów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz z CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem „pakowacz-cukierków/11/2016″. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/essen-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-pakowanie-slodyczy-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 39558179f1354ebe