1650 euro brutto miesięcznie

Praca w Niemczech dla par na produkcji kanapek bez znajomości języka Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2016 01:02

Propozycja zatrudnienia w zakładzie z Berlina dla kandydatów bez znajomości języka. Dostępna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji kanapek oraz wrapów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce:  Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca polega na przygotowywaniu kanapek przy ruchomej taśmie produkcyjnej
  • do zadań pracownika będzie należało porcjowanie produktów, kontrola jakości, a następnie ważenie kanapek, pakowanie oraz naklejanie etykietek

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia na terenie Niemiec
  • szybkie nabywanie nowych umiejętności
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie produkcyjne związane z żywnością
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu niedrogie lokum w cenie 300 euro za miesiąc od pary lub 200 euro za osobę
  • ubezpieczenie dla pracowników oraz odprowadzanie składek
  • zatrudnienie na postawie umowy na przejrzystych warunkach z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • szansę na przedłużenie współpracy dla najefektywniejszych pracowników

Aplikacja: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, z opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres e-mail: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Praca Niemcy na produkcji kanapek, Berlin”. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-dam-prace-w-niemczech-2017-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-dla-par/

ID ogłoszenia: 967585d878de3530

ilość wszystkich wyświetleń: 226, dzisiaj: 1