1720 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca dla par na produkcji zabawek bez języka od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2016 00:12

Możliwość zatrudnienia w Kolonii dla par bez znajomości języka oraz doświadczenia. Dostępna od zaraz praca w Niemczech na produkcji zabawek ze sztucznego tworzywa.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1720 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej zabawki ze sztucznego tworzywa
  • zadaniem pracownika będzie głównie montowanie części zabawek ręcznie lub przy użyciu narzędzi

Wymagania:

  • gotowość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • nastawienie na cel
  • zręczność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • zaradność i pomysłowość

Oferujemy:

  • opiekę koordynatora posługującego się językiem polskim
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas próbny z możliwością stałej pracy
  • szkolenia wdrażające
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • płatne miejsce do zamieszkania w pokoju dla pary za 300 euro lub pokój dla jednej osoby za 200 euro

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com z dopiskiem „produkcjazabawek01/17″. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-zabawek/

ID ogłoszenia: 1758495235949bd