8,19 euro/h brutto

Niemcy praca dla par bez języka na produkcji zabawek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2014 14:45

Zatrudnimy 6 osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta od zaraz z Berlina dla par na produkcji przy kontroli jakości zabawek.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,19 euro/h brutto
Numer referencyjny: DG/061/14

Zadania:
- montowanie zabawek na linii produkcyjnej
- sprawdzanie jakości wyprodukowanych części
- pakowanie gotowych zabawek
- zgłaszanie o błędach

Wymagania:
- sprawne dłonie
- szybkość wykonywania swoich czynności
- delikatne obchodzenie się z przedmiotem
- chęć do pracy od zaraz
- osoba niekarana z zaświadczeniem do wglądu
- doświadczenie będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka mile widziana

Oferujemy:
- zatrudnienie na okres 4 miesięcy
- miejsce noclegowe odpłatne 200 euro za miesiąc
- dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
- obecność polskiego opiekuna
- w razie problemów pomoc przy wypełnianiu formalności

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem na adres: dringende@europe.com w tytule wpisując numer referencyjny: DG/061/14

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-zabawek-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 87453ad400d2da06

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla par bez języka na produkcji zabawek od zaraz Berlin”

  1. martina123 na 27 czerwca 2014 @ 15:25

    Razem z siostrą jestem zainteresowana waszą propozycją o prace.
    Proszę o kontakt numer tel.732768336

  2. Megi1971 na 2 lipca 2014 @ 07:28

    WITAM,JESTEM ZAINTERESOWANA PANSTWA OFERTA PRACY. MAM 43 LATA I BARDZO CHETNIE WYJADE Z POLSKI DO PRACY.PROSZE O WIECEJ SZCZEGOLOW I KONTAKT ZE MNA NA NUMER TEL 505189000 Z POWAZANIEM MAGDALENA NOWAK

  3. katarzyna_we na 3 lipca 2014 @ 23:15

    Również jestem zainteresowana ogłoszeniem, proszę o kontakt nr 500 031 298 meil: katarzyna_wesolowska.91@o2.pl

  4. aneczka664 na 2 września 2014 @ 20:55

    Witam . Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z moim chłopakiem . Jesteśmy gotowi podjąć prace w każdej chwili . Prosimy o kontakt : aneczka664@vp.pl