8,80 Euro za godzinę brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu mięsa od zaraz Rheda-Wiedenbrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheda-Wiedenbrück
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 23:37

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu mięsa drobiowego na produkcji. Zatrudnienie od zaraz w Rheda-Wiedenbrück bez znajomości języka. Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie płatne a także pomoc przy wszelkich formalnościach.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji

Lokalizacja: Rheda-Wiedenbrück, Niemcy.

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto/h.

Zadania na stanowisku:

  • ważenie i pakowanie mięsa według określonego sposobu;
  • kontrola jakości;
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawność fizyczna i dobry stan zdrowia;
  • umiejętność pracy według przepisów BHP oraz procedur;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • plusem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • uczciwość;
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanej pracy;
  • rzetelność i uczciwość;
  • punktualne stawianie się do pracy.

Oferujemy:

  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • możliwość płatnego zakwaterowania;
  • szkolenia wprowadzające;
  • zapoznanie z zakładem pracy;
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy;
  • ubezpieczenie oraz składki;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Chętne osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer +49 172 108 49 53 – mówimy po polsku.

Jedynie wybrane aplikacje zostaną przyjęte na stanowisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-miesa-drobiowego-i-wedlin/

ID ogłoszenia: 162569d50f66b09c

ilość wszystkich wyświetleń: 846, dzisiaj: 1