8,70 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie czekoladek od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 19 maja 2015 01:52

Producent czekoladek poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pakowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca w Hamburgu od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekoladek

Start: ASAP

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Zarobki: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na wyjmowaniu ręcznym czekoladek z form silikonowych i wkładaniu ich w opakowania papierowe.
  • Czasem czekoladki można wkładać bezpośrednio do plastikowych wytłoczek.

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • obowiązkowość
  • pełna samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość zatrudnienia w długotrwałej perspektywie
  • bezproblemowe przestrzeganie zasad BHP
  • zdolności manualne
  • wytrzymałość fizyczna
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania premii za wydajność
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zapewnione ubezpieczenie oraz opłacanie składek
  • zatrudnienie na podstawie umowy na 6 miesięcy

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV należy skierować na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie czekoladek, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-czekoladek-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 130555a365030ac2

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie czekoladek od zaraz Hamburg”

  1. witam ta praca dale jest aktualna w hamburgu poprosze numer tel.

  2. Jestem zainteresowany, prosze sie odezwac na smako1994@wp.pl