do ustalenia

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz Kolonia na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 01:30

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla Polaków na produkcji mrożonych dań gotowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy kontroli jakości i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Start: od zaraz

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za prace produkcyjne w fabryce na produkcji dań gotowych, głównie mrożonych.
  • Do zadań należeć będzie głównie kontrolowanie półproduktów, sortowanie, przygotowanie dań. Osoby które przejdą odpowiednie szkolenie będą odpowiedzialne za obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • punktualność, obowiązkowość, przykładanie się do powierzonych zadań
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z relokacją
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna projektu
  • wysokie zarobki
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzane składki
  • początkowo praca na 1 umowę, potem decyduje pracodawca

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z CV na podany poniżej adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: Produkcjadangotowych/05/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-dan-gotowych-niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 219553ea76eafa03