8,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez języka pakowanie zabawek na produkcji od zaraz Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2015 01:01

Prowadzimy nabór pracowników na stanowisko pakowacz w fabryce zabawek. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz we Frankfurcie nad Menem bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Start: od zaraz

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Utrzymywanie dobrych relacji ze wszystkimi działami w firmie.
  • Wykonywanie prac produkcyjnych przy taśmie.
  • Pakowanie zabawek – komponowanie zestawów, wkładanie instrukcji.
  • Kontrolowanie jakości zabawek.
  • Zgłaszanie problemów lub nieprawidłowości.

Oferujemy:

  • Dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku pakowacza
  • gotowość do pracy zmianowej
  • możliwość pilnego wyjazdu i podjęcia pracy w Niemczech
  • sumienność, systematyczność
  • zwinność
  • chęć pracy w godzinach dodatkowych
  • niezawodność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • zorganizowane zamieszkanie na miejscu płatne
  • zapewnione jest pełne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • praca w międzynarodowym środowisku, firma zatrudnia liczną grupę Polaków
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie wiadomości mailowej na poniżej podany adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie zabawek plastikowych, Frankfurt. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-zabawek-oferta-pracy-w-niemczech-frankfurt/

ID ogłoszenia: 31154f9b1de0abc5