7,20 euro brutto

Niemcy praca bez języka na produkcji batonów Kolonia z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 13:10

Pilnie zatrudnimy pracowników na produkcję czekoladowych batonów. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego z bezpłatnym zakwaterowaniem

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 7,20 euro brutto

Liczba wakatów: 4

Zadania:

  • Głównie praca przy taśmie produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie sortowanie, pakowanie, kontrolowanie jakości.
  • Pracownik będzie również odpowiedzialny za zgłaszanie błędów.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie i obsługiwanie maszyn

Oczekujemy:

  • gotowość do podjęcia pracy tymczasowej
  • zdolność pracy zespołowej
  • entuzjazm
  • duża motywacja
  • roczne doświadczenie w zakładzie produkcyjnym
  • możliwość pracy na zmiany
  • atutem będą osoby ze znajomością języka niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie poprzez niemiecką firmę
  • pracę tymczasową
  • dla pracowników zapewnione jest bezpłatne zamieszkanie
  • wsparcie Polaka zatrudnionego w zakładzie pracy
  • darmowa rekrutacja

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

wiadomość prosimy zatytułować: Nr. ref.: pa/040/14

Źle zatytułowane zgłoszenia będą usuwane.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-produkcja-batonow-kolonia/

ID ogłoszenia: 25553da17dfb5ceb

ilość wszystkich wyświetleń: 1909, dzisiaj: 1