9,76

Lyon, praca we Francji pracownik produkcji spożywczej od zaraz bez języka obcego

  • Kraj: Francja
  • Miasto: okolice Lyonu
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 października 2017 00:13

Aktualna oferta pracy we Francji bez znajomości języka na produkcji spożywczej (wyroby wędliniarskie) w fabryce z okolic Lyonu. Zatrudnienie możliwe od zaraz – październik 2017.

Agencja Pracy IPF Group – lider w pośrednictwie pracy na terenie Francji, szuka pracowników produkcji do pracy we Francji:

Zadania:
- produkcja suszonych kiełbas, wiązanie kiełbas
- przewożenie produktów do wędzarni i suszarni
- pakowanie

Wymagania:
- dyspozycyjność do wyjazdu od początku października

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
-stałą premię do wypłaty
- pracę pośród Polaków
- wsparcie koordynatora
- zorganizowany transport i kwaterę

Prosimy wysyłać CV na: beata.szczesna@ipf.jobs lub dzwonić na numer 571 445 378

ID ogłoszenia: 52259c3bacdd736d

ilość wszystkich wyświetleń: 5, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez beata.szczesna@ipf.jobs

Ostatnie przedmioty dodane przez beata.szczesna@ipf.jobs »