8.94£

Klasowanie wołowiny Wielka Brytania praca na produkcji UK od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Llanelli
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2015 18:19

Agencja pracy za granicą dla firmy z Llanelli (Walia) poszukuje od zaraz osób chętnych do pracy w Wielkiej Brytanii przy klasowaniu wołowiny. Oferta bez języka, ale wymagane jest doświadczenie.

Agencja Pracy CSA Recruitment dla swojego brytyjskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:
Klasowacz wołowiny
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Termin rozpoczęcia: od zaraz!!!

Zakres obowiązków:
- klasowanie wołowiny (wszystkie elementy)
- praca z nożem
- praca na stole
Wymagania
- min. 5 lat doświadczenia zawodowego w branży mięsnej
- umiejętność sprawnego posługiwania się
nożem
- dobry stan zdrowia
- doświadczenie przy klasowaniu wołowiny
- prawo jazdy kat. B i własne auto-mile widziane
Oferujemy:
- umowę o pracę na brytyjskich warunkach
- opiekę koordynatora
- możliwość dłuższej współpracy
-wynagrodzenie: stawki są 4 w zależności od doświadczenia:od 6.83£ brutto na godzinę, 7.88£ brutto na godzinę, 8.40£ brutto na godzinę, do 8.94£ brutto na godzinę.(Może być tak że dana osoba zacznie od niższej stawki,aby po określonym czasie dojść do wyższej z biegiem czasu)
-liczba godzin 50 tygodniowo(płatne 47,5godziny)
CV z dopiskiem „Klasowanie wołowiny” prosimy przesyłać na adres: praca@csarecruitment.eu

ID ogłoszenia: 65754b52d51d06b3

ilość wszystkich wyświetleń: 720, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: dan777
  • Zarejestrowany od: 26 maja 2014

Inne przedmioty dodane przez dan777

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez dan777 »