do ustalenia

Holandia praca w przetwórni rybnej Amsterdam bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Opublikowany: 20 listopada 2013 12:21

Przetwórnia rybna z Amsterdamu zatrudni pracowników. Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego na linii produkcyjnej przy filetowaniu ryb.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rybnej

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Praca w Przetwórstwie rybnym przy filetowaniu, patroszeniu i pakowaniu ryb na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • znajomość języka holenderskiego nie jest wymagania
  • wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie certyfikatu HACCP
  • posiadanie własnego samochodu
  • umiejętność pracy z nożem
  • motywacja do pracy, samodyscyplina

Oferta:

  • Propozycja pracy na stałe na pełny etat
  • dobra pensja
  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie zdrowotne w przypadku nie posiadania meldunku

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie wiadomości zawierającej CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres:
praca@orangejobs.nl
W tytule wiadomości prosimy wpisać „Pracownik produkcyjny w przetworstwie rybnym -Amsterdam”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-w-przetworstwie-rybnym-id198477.html

ID ogłoszenia: 221528c9227763fb