do uzgodnienia

Holandia praca przy zbieraniu zamówień na magazynie Order-picker Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Oosterhout
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 22 maja 2014 00:20

Aktualnie poszukujemy pracownika fizycznego do zbierania zamówień w systemie voice speak. Ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie w charakterze Order picera.

Stanowisko: Order picker

Miejsce pracy: Oosterhout, Oss

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przy zbieraniu zamówień.
  • Zadanie będzie wykonywanie za pomocą systemu voice-speak.
  • Praca fizyczna na magazynie

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy w systemie voice-speak
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość komunikatywna jednego z języków: niemiecki, holenderski lub angielski
  • pracowitość, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zapewnione legalne zatrudnienie oraz opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie
  • pomoc osoby władającej językiem polskim
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Zainteresowani proszeni są o aplikację za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 184537cda93e6d98