do ustalenia

Holandia praca przy pakowaniu sera bez znajomości języka Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zeewolde
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 23:25

Poszukiwani Polacy bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii (Zeewolde) przy pakowaniu serów na produkcji. Pracownikom zapewniamy płatne miejsce do zamieszkania.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba stanowisk: 15

Zadania:
Praca odbywa się w przetwórni mlecznej gdzie pracownik będzie zajmować się produkowaniem serów. Czynności jakie będzie wykonywać to między innymi: przenoszenie bloków serowych, pakowanie produktów, ważenie oraz kontrolowanie jakości gotowych wyrobów.

Wymagania:
- przestrzeganie zasad higieny osobistej
- dobre zdrowie
- doświadczenie na produkcji spożywczej
- umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na dobrym poziomie
- należy dokładnie wykonywać zadania
- szybkie wdrożenie w obowiązki
- zaradność, samodzielność

Oferujemy:
- korzystne warunki zatrudnienia
- dobrze płatną pracę
- programy lojalnościowe są zapewnione
- wypłata w systemie tygodniowym
- dodatki wakacyjne i za pracę w godzinach nadliczbowych
- przejazdy do pracy
- transport z Polski do Holandii
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- pomoc przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów
- jarografy
- zatrudnienie dla studentów i uczniów
- wolne stanowiska dla 15 osób

Aplikacja:
w celu rejestracji należy przejść na stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-produkcja-serow-zeewolde-holandia/zeewolde-holandia/12271172

ID ogłoszenia: 38563fb7bf9c632