6 euro netto

Holandia praca produkcja i pakowanie artykułów spożywczych bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo, Weert
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2016 04:16

Ogłoszenie pracy w Holandii dla pakowaczy w miejscowości Venlo. Zatrudnienie przy pakowaniu, sortowaniu, układaniu artykułów spożywczych bez znajomości języka obcego.

KRAZ 13171

Zadania:
praca polega na pakowaniu, sortowaniu, układaniu artykułów spożywczych.
praca od 8 do 12 godzin dziennie.

Wymagania:
dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,praca od 19.09-20/09
sprawność fizyczna,
zaangażowanie,
mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
stawka brutto: 8,87 euro
stawka netto ; 6,00 euro
cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto,
dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami,
organizację transportu na miejscu do pracy,
zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,
ubezpieczenie dobrowolne, płatne. podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności,
przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów,
coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: daniel.szymkowicz@eastservice.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

ID ogłoszenia: 73157d9a6f571869

ilość wszystkich wyświetleń: 217, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez daniel.eastservice

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez daniel.eastservice »