do ustalenia

Holandia praca pakowanie ketchupów od zaraz bez znajomości języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Wijchen
  • Opublikowany: 26 maja 2015 03:58

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu ketchupów. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka w Wijchen. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ketchupów

Lokalizacja: Wijchen, Holandia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • kontrolowanie jakości procesów związanych z pakowaniem
  • pakowanie ketchupów w opakowania kartonowe
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie poparte referencjami
  • zaletą będzie zaświadczenie o niekaralności
  • duża punktualność
  • obowiązkowość, energiczność, szybkość, zwinność
  • możliwość pracy zmianowej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu A2/B1
  • zaangażowanie

Oferta:

  • możliwość skorzystania z oferowanego zamieszkania
  • regularne wypłacanie pensji
  • ubezpieczenie
  • wysokie stawki godzinowe
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 40555611105a3884